Sushi rinkiniai


B1 (16vnt.)

Kappa Maki – (4vnt); Avocado Maki – (4vnt); Yasai – (4vnt); Vega – (4vnt);
€ 7.99

B2 (16vnt.)

Kani Maki – (4vnt); Avocado Maki – (4vnt); Sake Tempura – (4vnt); Brolis Tunas – (4vnt);
€ 8.49

B3 (16vnt.)

California – 4vnt. Philadelphia – 4vnt. Sake Tempura – 4vnt. Žaliasis brolis – 4vnt.
€ 9.99

B4 (17vnt.)

Yasai – (4vnt); Kunsei – (4vnt); Tekka Maki – (8vnt); Sake Nigiri – (1vnt);
€ 9.49

Sushi rinkiniai  – tiems, kurie mėgsta valgyti sočiai ir skaniai

Jeigu tradicinio sushi patiekalo komplektacija Jums yra per maža arba norite išbandyti daugiau skirtingų skonių, tokiu atveju sushi rinkiniai yra geriausias pasirinkimas. Juose komponuojami kelių skirtingų tipų sushi, kurie yra pagaminti ir iš skirtingų ingredientų, tad vieno valgymo metu pajusite labai daug įvairių skonių.

Sushi rinkinių sudėtis

Galime pasiūlyti labai skirtingus sushi rinkinius, kurie, esame tikri, atitiks ir net pranoks Jūsų skonio poreikius. Rinkiniuose komplektuojami sushi: California, Yasai, Sake Nigiri, Avocado Maki ir kiti. Juose derinami labai skirtingi ingredientai, kurie padės Jūsų skonio receptoriams pajusti kuo daugiau neatrastų skonių, taip pat – vieno valgymo metu išbandyti kuo daugiau skirtingų suktinukų. Žinoma, jie yra patiekiami su visais svarbiausiais priedais, kurie padeda paryškinti skonį ir tuo pačiu mėgautis kiekvienu kąsneliu.

Greitai, kokybiškai skaniai…

Sushi rinkinukai sukami labai greitai, kadangi nenorime, jog mūsų klientai lauktų. Puikiai suprantame, kad kai esate alkanas – norisi kuo skubiau užpildyti skrandį, tad mūsų komandoje dirba tik geriausi meistrai, kuriems Azijos virtuvė yra įaugusi į kraują. Suktinukus gaminame Vilniuje, tad sostinės gyventojai bei svečiai keičiami pas mus pietauti bei vakarieniauti. Pateikite užsakymus telefonu ir ateikite tik pasiimti patiekalo, kuris gali Jūsų dienai suteikti dar daugiau geros nuotaikos. Juk geras maistas turi tokią galią, tiesa?

sushibroliai.lt – tiems, kurie mėgsta skaniai ir sočiai pavalgyti.

DARBO LAIKAS
I-IV: 11:00 – 21:00; V: 11:00 – 20:00VI-VII: 10:00 – 18:00

UŽSAKYMAI
+370 673 60321